23 مهر 1398
غبار روبی مزار شهدای گمنام به مناسبت هفته دفاع مقدس

غبار روبی مزار شهدای گمنام به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار: 1398/07/01|   بازدید: 33 |  print

مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام واقع در پارک مردم استان همدان با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان ،معاونین و جمعی از همکاران برگزار شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نکوداشت یاد و خاطره ایثارگریها و جانفشانی‌های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام برگزارشد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در این مراسم ضمن پاسداشت هفته دفاع مقدس گفت: غبار روبی مزار شهدا برای ما تذکری است تا در قلب‌های خود غباری که اهداف شهدا را گرفته است را از بین ببریم.

حسن ربانی ارشد بیان کرد: حضور در مزار شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنان تداعی کننده والاترین ارزشهای انسانی و از جان گذشتگی فرزندان ناب ملت و پیروان مخلص ولایت است که در آزمون بزرگ شناخت یاران واقعی انقلاب اسلامی سرافرازانه اوج سعادت و افتخار را با ترجمان زیباترین واژه نامه یعنی جهاد و شهادت پذیرا شدند.

وی با بیان این که باید از حادثه کربلا درس هایی را بیاموزیم، تاکید کرد: شهدای دفاع مقدس در دانشگاه هایی تحصیل کرده اند که اساتید آنها امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل عباس بوده اند و دفاع مقدس الگو گرفته از حوادث کربلا در آن سال ها است.

وی در پایان یادآورشد: فرهنگ، سیره و روش زندگی شهیدان همواره در جامعه اسلامی زنده باقی خواهد ماند و امیدواریم به لطف خداوند متعال بتوانیم با تداوم راه شهدا مسئولیت خطیری كه برعهده داریم را به خوبی انجام دهیم.

  نظرات

نظری وجود ندارد.