23 مهر 1398
آغاز عملیات قیر پاشی  و آسفالت راه روستایی نوار – ینگی قلعه

آغاز عملیات قیر پاشی و آسفالت راه روستایی نوار – ینگی قلعه

تاریخ انتشار: 1398/07/07|   بازدید: 6 |  print

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رزن از آغازعملیات قیر پاشی و آسفالت راه روستایی نوار – ینگی قلعه خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " احمد محمدی " بیان کرد: این راه روستایی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان رزن  می باشد که دارای حدود 600 متر طول برای اجرای ابنیه ، ساب بیس در صورت لزوم ، بیس به عرض 7 متر و آسفالت بیندر  به عرض 5/5  متر  و ضخامت ۶سانتی متر است که برای تکمیل این پروژه اعتباری بالغ بر 237 میلیون تومان مورد نیاز دارد.

وی در ادامه گفت: با توجه به اقدامات دولت تدبیر و امید در چند سال اخیر، بهسازی و آسفالت راههای روستایی نمود پر رنگ تری گرفته و در حال حاضر به عنوان یکی از اهداف و برنامه‌های اساسی راه و شهرسازی استان همدان به شمار می رود.

وی یادآور شد: عملیات قیر پاشی و آسفالت پروژه راه روستایی نوار_ ینگی قلعه به طول بالغ بر 540متر و به عرض 5/5 متر آسفالت بیندر 0.19 ، شروع گردید که توسط نماینده مردم شریف شهرستان های رزن و درگزین و اعضای شورای اسلامی روستاهای مذکور مورد بازدید قرار گرفت .

محمدی اضافه کرد: با احتساب و اضافه شدن  حدود151متر طول به عرض 5/5 متر از انتهای آسفالت  قدیمی ، روستای ینگی قلعه به نوار  طول کل پروژه بالغ بر700 متر می گردد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.