23 مهر 1398
تدقیق نمودن نقشه ها و تحویل کل نقشه های اراضی ملی و دولتی

تدقیق نمودن نقشه ها و تحویل کل نقشه های اراضی ملی و دولتی

تاریخ انتشار: 1398/07/11|   بازدید: 3 |  print

سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تدقیق نمودن نقشه ها و تحویل نقشه های اراضی ملی و دولتی تحت مالکیت اداره کل به فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " احمد آوازه " در جلسه ای با حضور فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل بر حفاظت بیشتر از اراضی و گشت زنی مداوم و سرکشی به اراضی ملی و دولتی تحت مالکیت این اداره کل تاکید و در خصوص کاداستر نمودن نقشه های اراضی توضیحاتی را ارائه نمود.

وی ادامه داد: این اداره کل یا همکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شرکت مهندسین مشاور یوتی ام نمودن نقشه های اراضی ملی را در دست اقدام دارد که به محض نهایی شدن و ابلاغ به دو اداره کل مشکلات تدقیق و جابجایی و مشکلات جانمایی آنها حل خواهد شد.

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل  نیز در این جلسه در خصوص گشت زنی و سرکشی به اراضی عنوان کرد: این یگان به ‌صورت ۲۴ ساعته در دو شیفت گشت‌زنی داشته و از اراضی ملی محافظت و با افراد فرصت‌طلب و زیاده‌خواه برخورد قانونی خواهد می نماید.

سرهنگ حمید چراغی افزود:  امیدواریم با تلاش‌های بیش از پیش تیم یگان حفاظت و همکاری هم استانیهای عزیز  طریق اطلاع رسانی با شماره تلفن 38261140 از هرگونه دست درازی سودجویان به منابع اراضی دولتی که متعلق به خودشان و آیندگان است جلوگیری بعمل آید.

  نظرات

نظری وجود ندارد.