24 آبان 1398
همدان کلان شهر شد.

همدان کلان شهر شد.

تاریخ انتشار: 1398/07/28|   بازدید: 68 |  print

امروز در صحن شورای عالی شهرسازی و معماری به ریاست وزیر راه و شهرسازی و با حضور   استاندار همدان ، نماینده مردم شریف همدان و فامنین،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار،مدیر کل راه و شهرسازی استان و شهردار شهر همدان ،طرح مجموعه شهری همدان بعد از 7 سال تصویب شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " حسن ربانی ارشد" عنوان کرد: طرح مجموعه شهری همدان از مهمترین طرح های بالا دستی  بوده که برای هدایت و توسعه منطقه شهری همدان  به خصوص  شهر همدان بسیار مهم و راهگشای می باشد .

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در ادامه افزود: طرح مجموعه شهری همدان  به مرکزیت شهر همدان و 6 شهر دیگر نزدیک همدان تشکیل شده  است  که برای هر یک وظایف و نقش های مشخص  تعریف شده است .

وی یادآورشد: این طرح ، جزء چند طرح پیشرو در مجموعه های شهری  کشور می باشد که به تصویب شورای عالی شهرسازی و معماری می رسد که با پیگیری های مجدانه اداره کل راه و شهرسازی طی یک سال گذشته  به صحن شورای عالی  رفته وتصویب شده است و از این نظر شهر های این مجموعه شهری دارای اسناد معتبر و احکام مشخصی برای نحوه توسعه و راهبری در آینده می باشند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.