01 بهمن 1398
انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری صورت می گیرد

انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری صورت می گیرد

تاریخ انتشار: 1398/09/16|   بازدید: 85 |  print

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار همدان روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی همدان گفت: انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری صورت می‌گیرد و هیچ مدیری به صرف فقط مولفه بومی بودن انتخاب نمی‌شود.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، "محمودرضا عراقی" افزود: همه جای ایران سرای ما است و بهترین‌های کشور را به همدان میاوریم تا به مردم خدمت کنند.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر اتفاقات ویژه‌ای در همدان رخ داده است، افزود: همدان در سال ۲۰۱۸ پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی بود و نشست جهانی گردشگری نیز در این استان برگزار شد.

عراقی عنوان کرد: راه و شهرسازی وزارتخانه بزرگی است و گستردگی زیادی دارد و مدیران و مسئولان این وزارتخانه در حوزه‌های مختلف مسئولیت بالایی دارند.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار همدان گفت: اعتبارات دولتی بسیار محدود است و مدیران باید به دنبال جذب اعتبار از حوزه های مختلف باشند.

وی ادامه داد: در حوزه کشاورزی برای استان موفقیت‌هایی کسب کردیم و هدف ما توسعه گردشگری است که برای عملی کردن آن باید راه‌های ارتباطی استان توسعه یابند.

عراقی با اشاره به اینکه طرح راه آهن همدان - ملایر در دست ساخت است و ۶ کیلومتر آن اجرا شده است، بیان کرد: ایستگاه راه آهن همدان فاصله زیادی با شهر دارد که باید ایستگاه آن به داخل شهر منتقل شود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: در سطح استان همدلی‌، همراهی و یکدلی وجود دارد که ما آن را می‌بینیم و لمس می‌کنیم.

حسن بهرام‌نیا افزود: همدلی و همراهی در حوزه راه و شهرسازی همدان موجب شد در این حوزه انقلابی رخ دهد.

وی اظهار داشت: ۷۰ هزار طرح ناتمام داریم که ۶۵ هزار مورد استانی و پنج هزار طرح آن ملی است.

بهرام‌نیا اضافه کرد: امسال برای توسعه راه‌های روستایی نهاوند اعتبارات لازم برای ساخت ۷۶ کیلومتر راه روستایی تخصیص یافت.

وی بیان کرد: برخی از جاده‌های استان شانه خاکی ندارند و عرض آن‌ها کم است که از مدیرکل جدید راه‌وشهرسازی استان درخواست داریم به این حوزه رسیدگی کند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.