01 بهمن 1398
14 کیلومتر بزرگراه در استان آماده افتتاح

14 کیلومتر بزرگراه در استان آماده افتتاح

تاریخ انتشار: 1398/09/16|   بازدید: 63 |  print

مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان همدان نیز با بیان اینکه ۱۴ کیلومتر بزرگراه در حوزه مهندسی ساخت آماده افتتاح داریم اظهار کرد: در حال حاضر کنارگذر شیرین‌سو و مسیر برگشت محور امامزاده محسن(ع)  آماده افتتاح است.

 

حسن ربانی ارشد گفت: بیمارستان آیت الله بهاری یکی از بهترین بیمارستان هایی بوده که تحویل داده شده است.

وی از آماده افتتاح بودن بیمارستان تویسرکان خبر داد و افزود: استان برنامه سه سال دارد اما وقتی راه و شهرسازی در پایش ۶ ماهه قرار گرفت، تمام اقدامات محول را انجام داده بود.

مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه در مورد برخی از پروژه‌های راه و شهرسازی اقدامات خاصی صورت گرفته است خاطرنشان کرد: انجام ۱۵ کیلومتر راه چهارخطه در مسیر سامن به بروجرد بدون ردیف اعتباری معجزه است.

وی با اشاره به اینکه سازمان حمل و نقل حتی تخصیص اعتبار داشته باشد اجازه تملک ندارد به همین خاطر در حوزه تملک در مسیر سامن به بروجرد مشکل داریم گفت: هشت کیلومتر راه در مسیر آورزمان نهاوند تحویل داده شده است.

ربانی با اشاره به انعقاد قرارداد به ارزش ۱۶۰ میلیارد تومان در ۱۵ ماهه  گفت: در حوزه معاونت معماری و شهرسازی به عنوان رئیس کمیسیون ماده ۵ سعی کردم تمام قوانین را رعایت کنم و هیچ مصوبه‌ای مبنی بر شهرفروشی و باغ‌سازی غیرقانونی داده نشده است.

وی با اشاره به اینکه طرح جامع شهر همدان قریب به ۸۰ درصد جریان دارد، گفت: بعد از سالها تلاش‌ها طرح جامع شهری همدان به عنوان طرح بالادستی مصوب شد.

 مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه طرح مجموعه شهری بعد از هفت سال تلاش مهرماه امسال مصوب شد هرچند در اطلاع‌رسانی صحبتی از راه و شهرسازی نشد افزود: در حوزه مسکن بیش از ۹۶ درصد کار به نتیجه رسیده است.

وی با بیان اینکه ۴۳۲ واحد تعاونی در ملایر داریم که قول انجام آن را داده‌اند گفت: بیش از ۹۴ درصد مسکن مهر همدان فروش اقساطی شده است.

وی با تاکید به اینکه استان همدان آماده انجام اقدامات ملی است گفت: در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع اقدامات شاخص انجام شده و ۹ میلیارد تومان اوراق خزانه برای مسکن مهر اسدآباد در یارانه سود آنها اخذ شده که این اقدام نمونه‌ است.

 مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به اینکه در حوزه شفاف سازی مالی ذیحسابی از طریق سامانه شفاف‌سازی آخرین آمار بدهی شفاف و کامل شد ،بیان کرد: اجازه نداده ایم حتی یک متر مربع زمین جدید تصرف شود و ۱۸۰ پرونده حقوقی خاتمه پیدا کرده است.

ربانی ارشد در پایان خاطرنشان ساخت:: در حوزه املاک با سرمایه‌گذاران واقعی که وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند همکاری شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.