01 بهمن 1398
همدان در زیر ساخت های حمل و نقل موفق عمل کرده است.

همدان در زیر ساخت های حمل و نقل موفق عمل کرده است.

تاریخ انتشار: 1398/09/17|   بازدید: 106 |  print

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه‌ وشهرسازی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان عنوان کرد: در استان همدان اتفاقات خوبی در زمینه حمل ونقل جاده ای، ریلی، بزرگراهی ، آزادراهی ، هوایی و راههای اصلی و روستایی رقم خورده و نسبت به استانهای دیگر موفق تر عمل شده است

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل اداره و شهرسازی استان همدان، " مهدی عبوری " در این دیدار عنوان کرد: مهم ترین اقدامی که مجموعه حاکمیت در استان انجام داد بحث ریلی بود که به سرعت به همدان رسید و امیدواریم به زودی به ملایر و از آنجا به کرمانشاه وصل شود.

وی در رابطه با کنارگذر شهر همدان گفت: حدود 30 کیلومتر از این پروژه در دست اقدام است که از این میزان 50 درصد آسفالت شده و 50 درصد نیز در حال زیرسازی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه‌وشهرسازی با اشاره به اینکه طرح جامع شهری همدان با اولویت در وزارت راه‌وشهرسازی بررسی می‌شود، گفت: هدف ما این است تا با اجرای این طرح نیازهای شهروندان همدان برطرف شود.

وی خطاب به نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: همدان دارای ظرفیت های زیادی است که برای اجرایی نمودن این ظرفیت ها نیاز به پیگیری جدی شما و استانداری دارد.

وی همچنین عنوان کرد: مدیر کل راه و شهرسازی استان باید بداند حرف اول و آخر را در استان نماینده ولی فقیه می زند و با حمایت ایشان اقدامات قانونی را در جهت رفع مشکلات مردم انجام دهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان نیز در این دیدار با تقدیر از مدیر کل سابق راه و شهرسازی  و تبریک به مدیر کل جدید عنوان کرد: مردم استان همدان مردم خوبی هستند و باید به مشکلات آنان در ادارات رسیدگی شود.

آیت اله شعبانی یادآورشد: در بحث کمیسیون ماده پنج کار مردم سریع تر انجام شود .

وی همچنین در خصوص پیگیری پروژه مصلی گفت: این پروژه‌ در سطح ملی و فرهنگی برای پایتخت تاریخ و تمدن ایران است که باید به صورت جدی پیگیری شود تا بتوانیم شاهد نتیجه بخش شدن این پروژه باشیم.

  نظرات

نظری وجود ندارد.