01 بهمن 1398
بررسی 14 پرونده در کارگروه زیربنایی استان

بررسی 14 پرونده در کارگروه زیربنایی استان

تاریخ انتشار: 1398/10/21|   بازدید: 36 |  print

چهاردهمین کارگروه زیر بنایی ، توسعه روستایی ، عشایری ، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست  درسال 1398 ، در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان برگزار گردید .

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ، این جلسه با حضور مدیران کل دستگاههای عضو ، و به ریاست مهندس عراقی معاونت عمرانی استانداری و  دبیری مهندس حسینی مدیر کل راه و شهرسازی استان برگزار ، و در خصوص موضوعات مندرج در دستور کار ، بحث ، تبادل نظر و در نهایت تصمیم گیری گردید.

 معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان همدان  در این جلسه بیان کرد: از مجموع 14 موردی که در کمیته کارشناسی  به بحث گذاشته و جهت تصمیم گیری نهایی به این جلسه آورده شده بود ، 3 طرح در حوزه کشاورزی شامل درخواست برای توسعه یک واحد مرغداری گوشتی در حال فعالیت، احداث انبار محصولات کشاورزی و احداث یک باب سردخانه بالای صفر با ظرفیت 5 هزار تن در سال و نیز 7 پروژه ی : تولید کارتن با دو درخواست ، تولید آهک هیدراته ، تولید شمش فولاد سبک آلیاژی ، خدمات تراشکاری فلزات ، کارگاه تولید بتن سیال و پیش ساخته و همچنین کارخانه دانه بندی دولومیت در بخش صنعت و معدن  به تصویب رسید.

مریم سمایی افزود: درخواست شرکت شهرکها ی صنعتی  برای ایجاد ناحیه صنعتی لالجین 2 نیز مورد توافق قرار گرفت .

وی در ادامه گفت: طرح بررسی کارگاههای تولید مصنوعات چوبی واقع در حریم شهر جورقان نیز برای بررسی بیشتر به جلسه آینده موکول گردید و همچنین پیشنهاد اداره کل راه  شهرسازی  در خصوص ساختار و شاکله گروههای کاری ذیل کارگروه زیر بنایی و ... به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و بعد از ارائه نظرات سایر دستگاههای عضو ، تشکیل 5 گروه کاری : انرژی ، توسعه روستایی و عشایری ، زیر بنایی و مباحث شهری ، میراث فرهنگی و گردشگری ، آمایش سرزمین و محیط زیست به توافق رسید. 

  نظرات

نظری وجود ندارد.