01 بهمن 1398
بازدید مدیر کل راه و شهرسازی از پروژه های فامنین و درگزین

بازدید مدیر کل راه و شهرسازی از پروژه های فامنین و درگزین

تاریخ انتشار: 1398/10/23|   بازدید: 52 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان به همراه شهردار فامنین ، معاون مهندسی وساخت اداره کل و سایر مسئولین ذیربط از پروژه های راه و شهرسازی شهرستان فامنین و درگزین بازدید  نمود.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی اسان همد ان،  داریوش حسینی"در سفر به فامنین از پارک نواری ، بازار قدیمی فامنین (بازآفرینی)، گنبد مسجد اعظم و میدان وحدت اسلامی ( بازآفرینی) بازدید به عمل آورد.

در این بازدید مقرر گردید ضمن رضایتمندی از اقدامات اجرایی شهرداری فامنین، اعتبارات بیشتری در محدوده بازآفرینی اختصاص یابد و شهرداری اگر الحاق محدوده ای  در شهرستان فامنین در نظر بگیرد قسمتی از اراضی را به طرح اقدام ملی اختصاص دهد.

گفتنی است مدیر کل راه و شهرسازی استان پس از آن از پروژه های پل روستای درجزین، پروژه نظام آباد، پل شاهنجرین و کریدور شمال استان از قطعه سه راهی اصله به کاج در شهرستان درگزین بازدید نمود.

حسینی در این بازدید تاکید کرد: با توجه به اعتبار موجود، در قالب قرارداد جدید پل در جزین و تعریض و نیوجرسی محور مذکور انجام گردد .

وی همچنین ادامه داد: در اسرع وقت محور نظام آباد به شهر درگزین در فصل کاری با کیفیت بیشتری آسفالت گردد.

وی یادآورشد: پل شاهنجرین با پوشش بتنی پیش ساخته انجام گردد و کریدور شمال استان از سه راهی دهلق به کاج در فصل کاری با سرعت بیشتری عملیاتی شود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.