28 بهمن 1398
بهره برداری از احداث راه دسترسی قید علی بلاغ شهرستان بهار
در سومین روز از دهه فجر انجام شد:

بهره برداری از احداث راه دسترسی قید علی بلاغ شهرستان بهار

تاریخ انتشار: 1398/11/14|   بازدید: 42 |  print

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از افتتاح پروژه راه دسترسی روستای "قید علی بلاغ" با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فرماندار این شهرستان و سایر مسئولین ذیربط خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " حبیب نادیان رفیع" گفت: پروژه بیس و آسفالت راه روستایی قید علی بلاغ به طول 3800 متر و با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومان در این محدوده به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد: این پروژه در راستای اجرای اهداف پدافندی جهت اتصال محورهای همدان – سنندج به محور همدان- بیجار و نیز رفاه حال مردم منطقه اجرا شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با انجام این پروژه دانش آموزان روستاهای همجوار که از دبیرستان شبانه روزی صالح آباد استفاده می کردند خصوصا در زمستان با سهولت این راه را طی مسیر می کنند./

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری نیز در حاشیه این مراسم عنوان کرد: آن چیزی که در استان اتفاق افتاد رویدادهایی است که مبتنی بر برنامه 3 ساله است و مورد نظر مسئولین کشوری هم قرار گرفته است.

سید محمد رضا میرصفدری بیان کرد: خدا را شاکریم که در سال 98 به اهدافی که پیش بینی شده بود دست یافتیم و امیدوارم بتوانیم در سال آینده نیز پروژه های بیشتری را به سرانجام برسانیم.

  نظرات

نظری وجود ندارد.