28 بهمن 1398
دیدار با خانواده معظم شهدا در دهه مبارک فجر

دیدار با خانواده معظم شهدا در دهه مبارک فجر

تاریخ انتشار: 1398/11/17|   بازدید: 45 |  print

مدیر کل راه وشهرسازی استان همدان به همراه تنی چند از مدیران اداره کل با خانواده شهید بیدی و شهید زارعی دیدار و گفتگو نمود.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " داریوش حسینی"  با خانواده معظم شهید والامقام « غلامعلی بیدی» و همسر بزرگوار شهید والامقام " احمد زارعی " از شهدای دفاع مقدس دیدار کرد.
وی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، خون شهیدان والامقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و افزود: ایام الله دهه مبارک فجر بهانه‌ای برای تجدید پیمان با آرمانه‌ای امام و انقلاب است.
وی با تأکید بر اینکه دهه فجر یادآور حماسه ملت ایران در دستیابی به خواسته‌های به‌حق، عدالت، برابری و برادری است تصریح کرد: دوران دفاع مقدس با اراده و ایمان مثال‌زدنی مردم ایران موجب عزت، عظمت و شکوه انقلاب اسلامی در جهان شد.
حسینی در پایان مطرح کرد: هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، و خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

گفتنی است شهید غلامعلی بیدی در عملیات ولفجر 9 به درجه رفیع شهادت نائل گردید و مسئولیت هایی همچون محافظ امام خمینی (ره)، فرمانده گردان بوکان و مریوان، مسئول امور قضایی سپاه کردستان و مسئول مدیریت تغذیه معاونت لجستیک سپاه را داشته است.

همچنین شهید احمد زارعی در عملیات ولفجر 8 در منطقه فاو به درجه رفیع شهادت نائل گردید و جنازه ایشان پس از 10 سال در پی تفحص های انجام شده به خانواده ایشان بازگردانده شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.