28 بهمن 1398
بررسی طرح جامع شهر اسدآباد

بررسی طرح جامع شهر اسدآباد

تاریخ انتشار: 1398/11/19|   بازدید: 31 |  print

مدیر کل راه وشهرسازی استان همدان از تشکیل جلسه کارشناسی کارگروه استان با موضوع بررسی طرح جامع شهر اسدآباد در  مورخ در محل سالن کنفرانس این اداره کل با حضور فرماندار اسدآباد و اعضاء کمیسیون خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ، " داریوش حسینی "در ابتدای جلسه توضیحاتی در خصوص روند پروژه و پیشرفت آن ارائه و تاکید نمود: این طرح با توجه به اهمیت آن در اولویت اقدامات این اداره کل قرار گرفته است .

وی اضافه کرد: درفرآیند تهیه این طرح سعی گردید  ضمن هماهنگی با تمامی ارگانها و ادارات ذیربط و اخذ نظرات فنی و کارشناسی دغدغه ها و مشکلات شهر و شهروندان مورد توجه ویژه قرارگیرد.

وی یادآورشد: طرح جامع چشم انداز و افق شهر را برای آینده ترسیم می نماید و دراین طرح ارتقاء نقش هاي منطقه اي شهر اسدآباد، کاهش مشکلات شهری ، ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و زیست پذیری  شهری با استفاده مناسب از ظرفيتها و پتانسیل ها مد نظر می باشد.

درادامه هریک از نمایندگان ادارات و سازمانها وکارشناسان مدعو نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص موضوع مورد بحث بیان داشتند و در نهایت با بحث و بررسی و در نظر گرفتن نظرات وپیشنهادات اعضاء، طرح به کارگروه امور زیربنایی ارائه گردید.

گفتنی است این طرح فرایند خود را ادامه داده و پس از کارگروه امور زیربنایی و شورای برنامه ریزی در دستور کار شورای عالی شهرسازی و معماری قرار خواهد گرفت.

  نظرات

نظری وجود ندارد.