13 فروردين 1399
پیام تبریک نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان

پیام تبریک نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان

تاریخ انتشار: 1399/01/01|   بازدید: 20 |  print

 داریوش حسینی مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان طی پیامی آغاز سال جدید را به همکاران تبریک گفت

 

دراین پیام آمده است:

نوروز سر فصلی جدید و آغازی دوباره در پرتو الطاف خداوندی است. تجدید حیات طبیعت پس از خواب زمستانی مضمون این سخن پیامبر(ص) است که فرمود: «آن گاه که بهاران در رسید حیات پس از مرگ را بسیار به یاد آورید».

اینجانب حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به هم میهنان ارجمند و به ویژه خانواده بزرگ راه و شهرسازی استان همدان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال خواستارم حال ما را به بهترین حال تغییر دهد.

تعطیلات نوروز 99 با شرایط ویژه می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای با هم بودن و پیروزی در برابر ویروس کرونا باشد، البته اگر مردم از سفر و دید و بازدید‌های نوروزی پرهیز کنند و جدی‌تر از قبل به پویش ملی «در خانه بمانیم» بپیوندند،و اگر این موضوع به خوبی مدیریت نشود؛ نوروز می‌تواند فرصتی برای شیوع بیشتر ویروس باشد که این کار قطعا کنترل بیماری و کار مدافعان سلامت را هم دشوارتر خواهد کرد.

 لذا نوروز پیش رو را می‌توان با ماندن در خانه پاس داشت و طرحی نو در انداخت .اميد است در سال جدید در سايه تعامل ، همدلي و ايجاد بستري مطمئن و محيطي آرام و با بهره گيري درست از امكانات و همچنين كار و تلاش مضاعف نقش مهمي در شكوفايي قابليت ها و رشد اين استان ايفا نماييم.

  نظرات

نظری وجود ندارد.