13 فروردين 1399
انجام دومین مرحله ضدعفونی و گندزدایی فضای اداری راه و شهرسازی استان همدان

انجام دومین مرحله ضدعفونی و گندزدایی فضای اداری راه و شهرسازی استان همدان

تاریخ انتشار: 1399/01/05|   بازدید: 15 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از اجرای مرحله دوم ضد عفونی کردن ساختمان اداره کل در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و سلامت شهروندان و همکاران خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ، " داریوش حسینی" با اشاره به اهمیت ضد عفونی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: با توجه به آغاز فعالیت اداری از پنجم فروردین، ضد عفونی و گندزدایی فضای اداری و محیط داخلی و بیرونی ساختمان به همت اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ، همکاران محترم اداره کارپردازی و  همکارانی که دلسوزانه داوطلب شدند صورت گرفت.

وی افزود: این مهم در راستای سلامت کارکنان اداری و ارباب رجوع و همچنین رعایت حقوق شهروندی صورت گرفته است.

حسینی اظهار کرد: اطلاع رسانی، آموزش و ارتقاء سطح دانش جهت مقابله با ویروس کرونا بین کارکنان انجام شده است که این امر یکی از موثرترین راه های پیشگیری از انتشار ویروس کرونا است.

وی ادامه دارد: در این راستا پوستر، بروشور و بنر تهیه شده و در اختیار کارکنان قرار گرفته است.

وی یادآورشد: توزیع ماسک و مایع ضدعفونی دست در میان همکاران، نصب مایع ضدعفونی  در تمام طبقات و برگزاری کلاس آموزشی نیز از دیگر اقدامات این اداره کل در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا ویروس بوده است.

حسینی در پایان با اشاره به هشدارهای مکرر وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا که دید و بازدید های عید می تواند آمار مبتلایان و مرگ و میرهای کرونا در ایران را به طور وحشتناکی افزایش دهد، توصیه کرد: هر فرد بدون آنکه بداند میتواند ناقل ویروس باشد و ناخواسته آن را انتشار دهد و یا از فرد بیمار ویروس را بگیرد بنابراین بهتر است به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا توجه کرده و عید امسال به دید و بازدید و سفر نرویم و آن را به بعد از شکست کرونا موکول کنیم.

  نظرات

نظری وجود ندارد.