پنجشنبه، 8 خرداد 1399
جلسه هم اندیشی طرح جامع شهر تویسرکان تشکیل شد

جلسه هم اندیشی طرح جامع شهر تویسرکان تشکیل شد

تاریخ انتشار: 1399/02/29|   بازدید: 30 |  

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از تشکیل جلسه هم اندیشی طرح جامع شهر تویسرکان در سالن شهداء استانداری همدان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور نماینده مردم شریف تویسرکان در مجلس شورای اسلامی داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " داریوش حسینی" در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته و روند پیشرفت طرح جامع شهر تویسرکان ، ارائه و بیان نمود: این طرح با توجه به اهمیت آن در اولویت اقدامات این اداره کل قرار دارد و مشکلات شهر و شهروندان در فرآیند تهیه طرح مورد توجه ویژه بوده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در ادامه عنوان کرد: طرح جامع ، چشم انداز و افق شهر را برای آینده ترسیم نموده و ارتقاء نقشهاي منطقهاي شهر تویسرکان ، استفاده مناسب از ظرفيتها و پتانسیل ها و الزامات هویتی شهر در فرآیند تهیه طرح مد نظر بوده است.

حسینی در پایان خاطر نشان ساخت: در این جلسه مقرر شد ضمن تشکیل کمیته ویژه توسط اداره کل راه و شهرسازی موارد مورد نظر شهرداری و شورا با در نظر گرفتن مباحث فنی و کارشناسی جمع بندی و برای طرح در جلسات ارائه شود.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی نیز به بیان دیدگاه های خود پرداخت و ضرورت توجه به مشکلات شهر از جمله مسائل ترافیکی را خواستار شد و در عین حال بر حفظ هویت شهر و ساختار موجود بر مبنای باغ شهر تاٌکید نمود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.