پنجشنبه، 8 خرداد 1399
مشاركت فعال، پاسخ گویی و شفافیت اصول اصلی روابط عمومی موفق

مشاركت فعال، پاسخ گویی و شفافیت اصول اصلی روابط عمومی موفق

تاریخ انتشار: 1399/03/03|   بازدید: 23 |  

سومین کارگروه زیر بنایی ، توسعه روستایی ، عشایری ، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست درسال جاری در سالن شهدا استانداری همدان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا  و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اعضا، برگزار شد .

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ، این جلسه ، به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان ، با حضور مدیران ارشد دستگاه های عضو  و به دبیری معاون شهرسازی و معماری راه و شهرسازی استان برگزار  و در خصوص موضوعات مندرج در دستور کار  بحث ، تبادل نظر و در نهایت تصمیم گیری شد.

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان در این جلسه بیان  کرد : از مجموع 10 موردی که در کمیته کارشناسی به اجماع رسید و جهت تصمیم گیری نهایی به این جلسه آورده شده بود ، 1 طرح در حوزه کشاورزی شامل انبار داری و نگهداری مواد غذایی در سرد خانه بالای صفر و 6  طرح در بخش صنعت ، شامل تولید مبلمان خانگی ، تولید کیسه پروپیلن ، و تولید محصولات بتنی مسلح بود.

مریم سمایی ادامه داد: در این جلسه 2 طرح نیز در قالب طرحهای خدماتی  به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و در بخش گردشگری و صنایع دستی نیز 3 طرح که در کمیته کارشناسی مورد تایید قرار گرفته بودند مطرح و به توافق رسید که درمجموع کلیه موارد مطروحه به تایید اعضا رسید .

وی در پایان خاطرنشان ساخت : درخواست شرکت شهرک های صنعتی استان همدان مبنی بر اجرای پروژه شهرک صنعتی در اراضی بهراز شهرستان اسد آباد مورد توافق اعضا واقع شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.