| 18 تير 1399
‍  تمدید مهلت تکمیل اطلاعات متقاضیان پیامکی ثبت نام شده در طرح اقدام ملی

‍ تمدید مهلت تکمیل اطلاعات متقاضیان پیامکی ثبت نام شده در طرح اقدام ملی

تاریخ انتشار: 1399/04/02|   بازدید: 80 |  

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تمدید تکمیل اطلاعات متقاضیان ثبت نام شده به صورت پیامکی در طرح اقدام ملی مسکن تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۶ تیرماه خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ،" مجید صالحی امیر " گفت: بنا بر اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و به جهت تسریع در انجام امور پالایش و انتخاب متقاضیان نهایی ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن  اعلام می دارد که"تکمیل اطلاعات متقاضیان ثبت نام شده به صورت پیامکی  که از تاریخ ۹۹/۳/۱۳ آغاز گردیده و هم اکنون در حال انجام است  ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۴/۶ پایان می یابد.

وی ادامه داد: این دسته از متقاضیان ضروری است ظرف مهلت تعیین شده با مراجعه به بخش ثبت نام در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن با مراجعه به نشانی http://tem.mrud.ir نسبت به تکمیل  و بارگذاری اطلاعات ثبت نامی  خود اقدام نمایند.

 صالحی امیر در پایان خاطر نشان ساخت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم اجرای طرح فاصله گذاری بخشی از متقاضیان اقدام ملی مسکن به صورت پیامکی ثبت نام خود را انجام دادند.افراد برای ثبت نام تنها کد ملی خود را به سامانه اقدام ملی مسکن ارسال کردند که لازم است برای تکمیل مدارک و ثبت نام خود به سایت اقدام ملی مسکن مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را طی کنند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.