| 16 مرداد 1399
رفع مشکل ترافیکی هدف اجرای باند دوم محور تویسرکان - همدان
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان:

رفع مشکل ترافیکی هدف اجرای باند دوم محور تویسرکان - همدان

تاریخ انتشار: 1399/04/25|   بازدید: 39 |  

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: مطالعات توجیهی طرح ساماندهی محور تویسرکان- همدان توسط مشاور انجام شده و فاز یک و دو درحال آماده‌سازی است.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، "داریوش حسینی "ضمن بیان اینکه درحال حاضر 12 کیلومتر از محور همدان به سمت تویسرکان و اجرای باند چهارخطه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی، در نظر و برای آن برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: پیگیر گرفتن ماده 23 این طرح هستیم.

وی با تأکید بر اینکه درنظر داریم طی سال‌های آینده طرح را پیش ببریم، گفت: به ‌منظور انجام کار مطالعاتی برای این طرح مشاور هم درگرفته شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان، با بیان اینکه اعتبار این طرح در قانون بودجه پیش‌بینی شده است، افزود: باید ابتدا مطالعات فاز یک و دو آماده شود و سپس نقشه‌ها تهیه و به مناقصه گذاشته شود.

حسینی با تأکید بر اینکه انجام این طرح در بودجه سال 99 در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: هنوز بودجه سال جاری ابلاغ نشده اما مطالعات آن درحال انجام است و امسال اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه هدف آن است که باند دوم به سمت گنجنامه را در اولویت قرار دهیم، ادامه داد: با توجه به ترافیک این باند، درنظر است که در اولویت باشد تا این مشکل رفع شود و در ادامه طرح را به سمت تویسرکان امتداد خواهیم داد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه اعتبار ملی در این طرح پیش‌بینی شده است، یادآور شد: بهره‌برداری از طرح با توجه به سنگین بودن میزان بودجه مورد نیاز، بستگی به اختصاص اعتبار دارد.

حسینی در پایان با تأکید بر اینکه کارهای اولیه طرح انجام شده خاطر نشان ساخت: مطالعات طرح با ‌سرعت در حال انجام و برای دو ماه آینده آماده و نقشه‌برداری‌ها انجام خواهد شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 
حراست بازوی اجرایی و نظارتی مدیر کل است
محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با ارسال حکمی علیرضا ترکاشوند را به عنوان رئیس اداره حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب نمود...
سه شنبه 14 مرداد 1399
تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن خبر داد.
سه شنبه 14 مرداد 1399
انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با ارسال حکمی علیرضا ترکاشوند را به عنوان رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب و از خدمات...
يکشنبه 12 مرداد 1399
۲۱هزار و ۶۲۸ نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان همدان ثبت‌نام کردند
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: تا کنون ۲۱ هزار و ۶۲۸ نفر متقاضی ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن در استان همدان بودند .
يکشنبه 12 مرداد 1399
 ثبت ‌نام کمک ودیعه اجاره مسکن از شنبه آغاز می شود
ثبت‌نام تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن به مستاجران از روز شنبه ۴ مرداد ماه آغاز می‌شود.
شنبه 11 مرداد 1399
یک میلیارد و 830 میلیون تومان اعتبار رهاورد سفر مدیر کل راه و شهرسازی به ملایر
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان به همراه نماینده مردم شریف شهرستان ملایر و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان از پروژه های بازآفرینی این شهرستان بازدید و از نزد...
شنبه 11 مرداد 1399
تقدیر از همکاران با پوشش چادر در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
در جلسه ای با حضور فرمانده حوزه شهید مقصودی ادارات استان و فرمانده پایگاه بسیج اداره کل از بانوان با پوشش چادر این اداره تقدیر به عمل آمد.
پنجشنبه 09 مرداد 1399
2 هزار و 507 متر مربع زمین در همدان به حوزه علمیه واگذار شد
سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: 2 هزار و 507 متر مربع زمین با کاربری آموزشی در شهر همدان به منظور احداث مدرسه علمیه قرآنی ام...
پنجشنبه 09 مرداد 1399
بررسی ۱۲ پرونده طرح تفصیلی ملایر، بهار و برزول در کمیسیون ماده پنج
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از بررسی ۱۲ پرونده کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای ملایر، بهار و برزول در محل سالن شهداء استانداری همدان به ریاست سرپرست ام...
دوشنبه 06 مرداد 1399
۹۵۰ مترمربع از اراضی دولتی محمدیه همدان رفع تصرف شد
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف ۹۵۰ مترمربع از اراضی دولتی این استان در محمدیه خبرداد .
دوشنبه 06 مرداد 1399
صفحه 1 از 26ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها