| 16 مرداد 1399
پروژه های راهسازی شهرستان های رزن و درگزین با  قدرت در حال انجام است

پروژه های راهسازی شهرستان های رزن و درگزین با قدرت در حال انجام است

تاریخ انتشار: 1399/04/26|   بازدید: 60 |  

استاندار همدان در سفر یک روزه به شهرستان رزن به همراه نماینده مردم شریف رزن در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل راه و شهرسازی استان، فرماندار و سایر مسولین ، از پروژه های راهسازی این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه ها قرار گرفت.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، استاندار همدان در این بازدید  تقویت پروژه ها و بهره برداری هر چه سریعتر از آنها را  برای توسعه شهرستان رزن همچنین مردم این منطقه دارای اهمیت دانست.

سید سعید شاهرخی در بازدید از پروژه کریدور شمالی استان بیان داشت: در نظر داریم تا پیگیری های لازم منابع مالی مورد نیاز این طرح را برای کمک به مسئولین راه و شهرسازی و نماینده شهرستان تامین کنیم تا هر چه سریعتر این پروژه مورد بهره برداری قرار گیرد.

شاهرخی ادامه داد: کریدور شمالی که با عنوان ساخت باند اصله – کاج – قروه- درگزین – رزن- دمق- اورقین مشخص شده از پروژه های با اهمیت و اولویت دار در سند راهبردی توسعه شهرستان رزن می باشد که همکاری و همراهی بین بخشی در پیشرفت این پروژه نقش مهمی دارد.

وی اعلام کرد: کریدور شمال همدان به طول 84 کیلومتر از چهار شهرستان فامنین، درگزین ، رزن و کبودرآهنگ عبور کرده و آزادراه همدان- ساوه را به شیرین سو- زنجان متصل می کند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز درحاشیه بازدید از پروژه کنارگذر رزن گفت: این پروژه به طول 9 کیلومتر در قالب 2 قطعه در حال انجام است.

داریوش حسینی بیان کرد: قطعه اول به طول 3.5 کیلومتر از پلیس راه تا تقاطع دمق با مبلغ قرارداد 6 میلیارد و 700 میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی حدود 80 درصد بوده که هم اکنون پیمانکار در این پروژه در حال انجام آسفالت بیندر است.

وی با اشاره به پیشرفت حدود 40 درصدی 5.5 کیلومتر قطعه دوم این پروژه عنوان کرد: پیمانکار در3  کیلومتر از این پروژه در حال اجرای بیس بوده و 2.5 کیلومتر آن دارای معارض است که امیدواریم با تخصیص اعتبار مورد نیاز شاهد آزادسازی و شروع عملیات اجرایی باشیم.

حسینی در بازدید از پروژه پل ورقستان خاطر نشان ساخت: قطعه رزن – دمق حدود 17 کیلومتر است که 10 کیلومتر آن افتتاح شده و در 3 کیلومتر ابتدایی پل بزرگ ورقستان و دو دهانه 10 متری در حال انجام است .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 
حراست بازوی اجرایی و نظارتی مدیر کل است
محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با ارسال حکمی علیرضا ترکاشوند را به عنوان رئیس اداره حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب نمود...
سه شنبه 14 مرداد 1399
تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن خبر داد.
سه شنبه 14 مرداد 1399
انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با ارسال حکمی علیرضا ترکاشوند را به عنوان رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب و از خدمات...
يکشنبه 12 مرداد 1399
۲۱هزار و ۶۲۸ نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان همدان ثبت‌نام کردند
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: تا کنون ۲۱ هزار و ۶۲۸ نفر متقاضی ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن در استان همدان بودند .
يکشنبه 12 مرداد 1399
 ثبت ‌نام کمک ودیعه اجاره مسکن از شنبه آغاز می شود
ثبت‌نام تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن به مستاجران از روز شنبه ۴ مرداد ماه آغاز می‌شود.
شنبه 11 مرداد 1399
یک میلیارد و 830 میلیون تومان اعتبار رهاورد سفر مدیر کل راه و شهرسازی به ملایر
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان به همراه نماینده مردم شریف شهرستان ملایر و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان از پروژه های بازآفرینی این شهرستان بازدید و از نزد...
شنبه 11 مرداد 1399
تقدیر از همکاران با پوشش چادر در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
در جلسه ای با حضور فرمانده حوزه شهید مقصودی ادارات استان و فرمانده پایگاه بسیج اداره کل از بانوان با پوشش چادر این اداره تقدیر به عمل آمد.
پنجشنبه 09 مرداد 1399
2 هزار و 507 متر مربع زمین در همدان به حوزه علمیه واگذار شد
سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: 2 هزار و 507 متر مربع زمین با کاربری آموزشی در شهر همدان به منظور احداث مدرسه علمیه قرآنی ام...
پنجشنبه 09 مرداد 1399
بررسی ۱۲ پرونده طرح تفصیلی ملایر، بهار و برزول در کمیسیون ماده پنج
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از بررسی ۱۲ پرونده کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای ملایر، بهار و برزول در محل سالن شهداء استانداری همدان به ریاست سرپرست ام...
دوشنبه 06 مرداد 1399
۹۵۰ مترمربع از اراضی دولتی محمدیه همدان رفع تصرف شد
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف ۹۵۰ مترمربع از اراضی دولتی این استان در محمدیه خبرداد .
دوشنبه 06 مرداد 1399
صفحه 1 از 26ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها