| 16 مرداد 1399
تقدیر از همکاران با پوشش چادر در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان

تقدیر از همکاران با پوشش چادر در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان

تاریخ انتشار: 1399/05/05|   بازدید: 40 |  

در جلسه ای با حضور فرمانده حوزه شهید مقصودی ادارات استان و فرمانده پایگاه بسیج اداره کل از بانوان با پوشش چادر این اداره تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " سرهنگ سید هدایت اله موسوی" در این جلسه بیان کرد: حجاب برآمده از عفت و حیا است و بر همه مسلمانان رعایت حجاب واجب است .

وی افزود:حجاب و عفاف صرفا مختص بانوان نبوده و مردان نیز با رعایت اصول اخلاقی و برخورد شایسته باید شان خود و دیگران را حفظ نمایند.

وی بیان کرد: عفاف گستردگي خاصي دارد و به كار بستن آن در تمام ابعاد روحي و جسمي انسان ضروري است اما حجاب، همان پوشش ظاهري است كه شريعت اسلام بدان تاكيد كرده است .

وی با تاکید بر اینکه بهترين نوع پوشش بانوان در جامعه چادر است ، گفت: از اينكه بانوان این اداره کل در اين مساله پيشتاز هستند، جاي تقدير و تشكر دارد .

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل نیز در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم بیان کرد: با رعايت پوشش ظاهر و حفظ عفت درون، نخستين جايي كه در جوامع بشري و بويژه جوامع اسلامي مصون خواهد ماند، خانواده است و به تبع آن اجتماع نيز امنيت مي يابد .

حسین ده محسنی یادآورشد: موضوع حجاب اهميت بسيار زيادي در اماكن عمومي بويژه سازمان هاي دولتي دارد و كارشناسان و متخصصان اين بخش بايد در اجتماع نمونه باشند .

 گفتنی است در پایان به دو نفر از بانوان با پوشش چادر این اداره به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 
حراست بازوی اجرایی و نظارتی مدیر کل است
محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با ارسال حکمی علیرضا ترکاشوند را به عنوان رئیس اداره حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب نمود...
سه شنبه 14 مرداد 1399
تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن خبر داد.
سه شنبه 14 مرداد 1399
انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با ارسال حکمی علیرضا ترکاشوند را به عنوان رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب و از خدمات...
يکشنبه 12 مرداد 1399
۲۱هزار و ۶۲۸ نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان همدان ثبت‌نام کردند
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: تا کنون ۲۱ هزار و ۶۲۸ نفر متقاضی ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن در استان همدان بودند .
يکشنبه 12 مرداد 1399
 ثبت ‌نام کمک ودیعه اجاره مسکن از شنبه آغاز می شود
ثبت‌نام تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن به مستاجران از روز شنبه ۴ مرداد ماه آغاز می‌شود.
شنبه 11 مرداد 1399
یک میلیارد و 830 میلیون تومان اعتبار رهاورد سفر مدیر کل راه و شهرسازی به ملایر
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان به همراه نماینده مردم شریف شهرستان ملایر و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان از پروژه های بازآفرینی این شهرستان بازدید و از نزد...
شنبه 11 مرداد 1399
تقدیر از همکاران با پوشش چادر در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
در جلسه ای با حضور فرمانده حوزه شهید مقصودی ادارات استان و فرمانده پایگاه بسیج اداره کل از بانوان با پوشش چادر این اداره تقدیر به عمل آمد.
پنجشنبه 09 مرداد 1399
2 هزار و 507 متر مربع زمین در همدان به حوزه علمیه واگذار شد
سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: 2 هزار و 507 متر مربع زمین با کاربری آموزشی در شهر همدان به منظور احداث مدرسه علمیه قرآنی ام...
پنجشنبه 09 مرداد 1399
بررسی ۱۲ پرونده طرح تفصیلی ملایر، بهار و برزول در کمیسیون ماده پنج
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از بررسی ۱۲ پرونده کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای ملایر، بهار و برزول در محل سالن شهداء استانداری همدان به ریاست سرپرست ام...
دوشنبه 06 مرداد 1399
۹۵۰ مترمربع از اراضی دولتی محمدیه همدان رفع تصرف شد
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف ۹۵۰ مترمربع از اراضی دولتی این استان در محمدیه خبرداد .
دوشنبه 06 مرداد 1399
صفحه 1 از 26ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها