| 16 مرداد 1399
بررسی ۱۲ پرونده طرح تفصیلی ملایر، بهار و برزول در کمیسیون ماده پنج

بررسی ۱۲ پرونده طرح تفصیلی ملایر، بهار و برزول در کمیسیون ماده پنج

تاریخ انتشار: 1399/05/06|   بازدید: 40 |  

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از بررسی ۱۲ پرونده کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای ملایر، بهار و برزول در محل سالن شهداء استانداری همدان به ریاست سرپرست امور عمرانی استانداری همدان و با حضور اعضا ء کمیسیون خبر داد .

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان " داریوش حسینی " بیان کرد: سرعت بخشیدن به روند اجرای طرح تفصیلی از جمله باز گشایی و تعریض معابر ، تحقق پذیری کاربریهای عمومی و اعمال ضوابط و مقررات ویژه طرح ها و هم زمان رسیدگی به مسائل شهروندان از اولویت های این اداره کل است.

وی ادامه داد: کمیسیون ماده پنج بر حفظ حقوق تمامی شهروندان در راستای عدالت شهری درتوزیع خدمات تاکید نموده و اولویت اقدامات را رعایت ضوابط و مقررات مصوب ، احداث معابر و شبکه دسترسی فنی مبتنی بر واقعیت های کنونی شهر قرار داده است.

حسینی با اشاره به بررسی ۶ پرونده شهرستان بهار در این جلسه عنوان کرد: تعدادی از این پرونده ها در خصوص کمک به تکمیل و تعریض و جابجایی معابر جهت تسهیل در رفت و آمد عمومی و حل مشکلات ترافیکی از جمله اصلاح خط پروژه خیابان شالبافیان و تعدادی دیگر از معابر بود .

وی اضافه کرد: در این جلسه کمک به توسعه و رونق گردشگری شهر بهار با تعیین کاربری گردشگری و رعایت ضوابط میراث فرهنگی موافقت شد.

حسینی در خصوص بررسی پرونده های شهر ملایر بیان کرد: موافقت با افزایش عرض گذر منتهی به کمربندی شهر ملایر و روستای قلعه فتاحیه ، ابقاء کاربری ها ی سکونتی در بخشی از شهر درجهت کاهش مشکلات مردم و تغییر کاربری به تجاری خدماتی از جمله پرونده های مورد بررسی در این جلسه بود.

وی افزود: ضمناً با توجه به درخواست تغییر پروفیل عرضی برخی از معابر از طرف شهرداری مقرر شد با بررسی بیشتر فنی در جلسات آتی مطرح شود.

وی با اشاره به بررسی سه پرونده در خصوص شهر برزول گفت: اصلاح مسیر و خط پروژه خیابان و تغییر کاربری از مسکونی به تجاری از جمله این پرونده ها بود که با تاکید بر رعایت تمامی ضوابط فنی با نقشه های پیشنهادی در جهت کمک به تعریض و بازگشایی معابر و رونق اقتصادی شهر موافقت شد.

حسینی در پایان خاطرنشان ساخت: در این جلسه بر توزیع امکانات و دسترسی برابر برای همه شهر وندان واولویت اقدام کمیسیون ماده پنج بر روی مسائل ضروری شهروندان در چارچوب ضوابط و مقررات تاکید و با بخشی از درخواست ها که در جهت منافع عمومی شهر و شهروندان نبوده مخالفت شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 
حراست بازوی اجرایی و نظارتی مدیر کل است
محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با ارسال حکمی علیرضا ترکاشوند را به عنوان رئیس اداره حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب نمود...
سه شنبه 14 مرداد 1399
تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن خبر داد.
سه شنبه 14 مرداد 1399
انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با ارسال حکمی علیرضا ترکاشوند را به عنوان رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب و از خدمات...
يکشنبه 12 مرداد 1399
۲۱هزار و ۶۲۸ نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان همدان ثبت‌نام کردند
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: تا کنون ۲۱ هزار و ۶۲۸ نفر متقاضی ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن در استان همدان بودند .
يکشنبه 12 مرداد 1399
 ثبت ‌نام کمک ودیعه اجاره مسکن از شنبه آغاز می شود
ثبت‌نام تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن به مستاجران از روز شنبه ۴ مرداد ماه آغاز می‌شود.
شنبه 11 مرداد 1399
یک میلیارد و 830 میلیون تومان اعتبار رهاورد سفر مدیر کل راه و شهرسازی به ملایر
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان به همراه نماینده مردم شریف شهرستان ملایر و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان از پروژه های بازآفرینی این شهرستان بازدید و از نزد...
شنبه 11 مرداد 1399
تقدیر از همکاران با پوشش چادر در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
در جلسه ای با حضور فرمانده حوزه شهید مقصودی ادارات استان و فرمانده پایگاه بسیج اداره کل از بانوان با پوشش چادر این اداره تقدیر به عمل آمد.
پنجشنبه 09 مرداد 1399
2 هزار و 507 متر مربع زمین در همدان به حوزه علمیه واگذار شد
سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: 2 هزار و 507 متر مربع زمین با کاربری آموزشی در شهر همدان به منظور احداث مدرسه علمیه قرآنی ام...
پنجشنبه 09 مرداد 1399
بررسی ۱۲ پرونده طرح تفصیلی ملایر، بهار و برزول در کمیسیون ماده پنج
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از بررسی ۱۲ پرونده کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای ملایر، بهار و برزول در محل سالن شهداء استانداری همدان به ریاست سرپرست ام...
دوشنبه 06 مرداد 1399
۹۵۰ مترمربع از اراضی دولتی محمدیه همدان رفع تصرف شد
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف ۹۵۰ مترمربع از اراضی دولتی این استان در محمدیه خبرداد .
دوشنبه 06 مرداد 1399
صفحه 1 از 26ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها