01 بهمن 1398

اطلاعیه حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در مرکز سامد
بنا بر اعلام اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ، به استحضار عموم مردم شریف استان می رساند مهندس داریوش حسینی مدیر کل راه و شهرسازی استان در مورخ 98/11/1 از ساعت 10:30 تا...
ﺳﻪشنبه 01 بهمن 1398
پیگیرحل مشکل سند دانشگاه سید جمال خواهم شد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد:
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در جلسه ای با حضور نماینده مردم شهرستان اسدآباد، فرماندار شهرستان، رئیس دانشگاه سید جمال و سایر مسئولین ذیربط عنوان کرد: ما باید موضوع سند این دانشگاه را حل کنیم چر...
یکشنبه 29 دی 1398
بازدید مدیر کل راه و شهرسازی از پروژه های فامنین و درگزین
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان به همراه شهردار فامنین ، معاون مهندسی وساخت اداره کل و سایر مسئولین ذیربط از پروژه های راه و شهرسازی شهرستان فامنین و درگزین بازدید  نمود.
دوشنبه 23 دی 1398
بررسی 14 پرونده در کارگروه زیربنایی استان
چهاردهمین کارگروه زیر بنایی ، توسعه روستایی ، عشایری ، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست  درسال 1398 ، در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان برگزار گردید .
شنبه 21 دی 1398
تشکیل جلسه کارگروه های تخصصی مدیریت بحران راه و شهرسازی استان همدان
نهمین جلسه کارگروه های تخصصی مدیریت بحران راه و شهرسازی استان همدان با حضور معاونین و رؤسای ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای تابعه استان در محل سالن جلسات اداره کل تشکیل گردید.
شنبه 21 دی 1398
بیمارستان قائم تویسرکان در آستانه بهره برداری است.
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از بیمارستان تویسرکان :
 معاون وزیر راه و شهرسازی ومدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی  به همراه نماینده مردم تویسرکان در مجلس، مدیر کل راه و شهرسازی استان، نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداری تویسرک...
پنجشنبه 19 دی 1398
برگزاری مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیران و  کارکنان ولایت مدار و عاشق به نظام مقدس جمهوری اسلامی در نمازخانه این اداره کل برگزار شد .
چهارشنبه 18 دی 1398
حضور پر شور مدیرکل و کارکنان راه و شهرسازی همدان در مراسم گرامیداشت شهید سردار سلیمانی
مدیرکل و پرسنل اداره کل راه و شهرسازی استان همدان در کنار اقشار مختلف مردم و مسئولان استانی امروز سه شنبه 17 دی با حضور در میدان امام خمینی (ره) در مراسم گرامیداشت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ش...
ﺳﻪشنبه 17 دی 1398
نشست هم‌اندیشی بانوان اداره راه وشهرسازی استان همدان با مدیر کل
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی استان همدان، نشست هم انديشي و طرح و بررسي مشكلات و مسائل مربوط به بانوان با حضور مدير كل راه وشهرسازي و جمعی از همكاران خانم درسالن اجتماعا...
دوشنبه 16 دی 1398
پیگیری اجرای پروژه زیرگذر شهرک صنعتی بهاران و زیرگذر نهالستان در بازدید مدیر کل
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در بازدیدی که به همراه فرماندار شهرستان بهار از پروژه های زیر گذر شهرک صنعتی بهاران  و نهالستان شهرستان بهار داشت دستور پیگیری و تسریع در انجام عملیات عمرانی را صادر...
یکشنبه 15 دی 1398
پیام مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در پی شهادت سردار سلیمانی
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان  در پیامی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت و تبریک گفت .
شنبه 14 دی 1398
بررسی طرح تفصیلی شهرهای نهاوند، رزن، درگزین و همدان در کمیسیون ماده پنج
جلسه کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای نهاوند،رزن،درگزین و همدان در محل دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان و با حضور مدیر کل راه وشهرسازی  و سایر اعضای کمیسیون تشکیل شد .
چهارشنبه 11 دی 1398
پیگیری پروژه های راه و شهرسازی ملایر در  دیدار با فرماندار ویژه این شهرستان
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در دیدار با فرماندار ویژه شهرستان ملایر عنوان کرد: تمام تلاش خود را خواهم کرد که پروژه هایی که در حال اجرا و یا نیمه کاره هستند در اسرع وقت به اتمام برسند.
چهارشنبه 11 دی 1398
شرکت کارکنان اداره کل راه وشهرسازی استان همدان در گرامیداشت حماسه 9 دی
 کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان با حضور خود جوش و به عشق ولایت ، نظام و آرمان های حضرت امام خمینی (ره) در 9 دی به صحنه آمدند تا حماسه دیگر را همچون سایر مردم ایران زمین رقم بزنند .
دوشنبه 09 دی 1398
2 هزار و 860 نفر در سامانه طرح اقدام ملی ثبت نام کردند
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: 2 هزار و 860  نفر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند که پالايش آن در وزارتخانه انجام مي‌شود و آنها که شرايط ندارند حذف مي‌شوند و ثبت‌نام مجدد انجام مي‌شود.
یکشنبه 08 دی 1398
پیشرفت 95 درصدی بیمارستان قائم تویسرکان
مدیر کل راه و شهرسازی در بازدید از بیمارستان  قائم تویسرکان:عملیات اجرایی بیمارستان قائم تویسرکان، تاکنون 95 درصد پیشرفت دارد.
پنجشنبه 05 دی 1398
بازدید مدیر کل راه و شهرسازی استان از طرح های راهسازی نهاوند
مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان همدان به همراه معاونین خود و همچنین نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از پروژه های راهسازی این شهرستان بازدید کردند .
پنجشنبه 05 دی 1398
نصب 25 دستگاه شتاب نگار مطالعات زلزله در استان همدان
رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل راه و شهرسازی استان همدان خبرداد: با پیگیری مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی تا کنون 25 دستگاه شتاب نگار در استان نصب شده است.
چهارشنبه 04 دی 1398
بازدید از ساخت و سازهای مردمی در استان همدان به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله
به مناسبت گرامیداشت روز پنجم دی ماه سالروز زلزله بم با عنوان روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش بلایای طبیعی بازدید موردی از ساخت و سازهای اسکلت بتنی در استان همدان توسط نماینده های اداره کل راه و ش...
ﺳﻪشنبه 03 دی 1398
دیدار مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان با فرماندار اسدآباد
به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های فعال حوزه راه در شهرستان اسدآباد، درویشی فرماندار شهرستان اسدآباد در دفتر کار خود با مدیرکل راه و شهرسازی دیدار و گفتگو داشت .
پنجشنبه 28 آذر 1398