یکشنبه، 10 مرداد 1400
پروژه مسکن مهر دژ چنار تا پایان سالجاری به اتمام میرسد
 

پروژه مسکن مهر دژ چنار تا پایان سالجاری به اتمام میرسد

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان در جلسه ای که به ریاست معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد بیان کرد: پروژه دژچنار که از پروژه های مسکن مهر استان تا پایان سالجاری به اتمام خواهد رسید و فقط بحث آماده سازی منطقه و محوطه سازی آن مطرح است.
یکشنبه، 10 اسفند 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان"داریوش حسینی" ادامه داد: پروژه مسکن مهر دژچنار تا پایان سالجاری به اتمام خواهد رسید و فقط بحث آماده سازی و محوطه سازی آن مطرح است و قرار است با کمک سازمان ملی زمین و مسکن تا پایان سالجاری بدلیل وجود ظرفیت قانونی تکمیل شود.

وی افزود: در رابطه با پروژه های مسکن مهر استان در شهرهای بالای 25 هزار نفر، این طرح در شهرستان ملایر نیمه تمام مانده و در همدان در حال تعیین و تکلیف پروژه ها هستیم.

حسینی تصریح کرد: در طرح اقدام ملی تولید مسکن تقریبا 24 هزار نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد حدود 5 هزار نفر واریز وجه انجام داده اند و مابقی افراد حذف شده و تا امروز نیز حدود 1300واحد با کمک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان امام در حال ساخت هستند و منابع مالی آنها تامین شده و کارهای اجرایی نیز روبه جلو است.

وی یاد آورشد: در حریم شهر همدان اراضی پیشنهاد شده در روستای شورین 1000 هکتار زمین موجود می باشد و برای ساخت مسکن طرح اقدام ملی 670 هکتار جدا شده و در شورای کارگروه امور زیربنایی استان نیز مطرح و مصوب شده است.

حسینی در پایان خاطر نشان ساخت : در شهرستان ویژه ملایر حدود 9 هکتار در اختیار دانشگاه (خوابگاه دانشجویی) قرار گرفت که مطرح شد 3 هکتار به خوابگاه دانشجویی اختصاص یافته و 6 هکتار باقی مانده نیز به طرح اقدام ملی تولید مسکن شهرستان اختصاص داده شود..

 

تصاویر
  • پروژه مسکن مهر دژ چنار تا پایان سالجاری به اتمام میرسد
  • پروژه مسکن مهر دژ چنار تا پایان سالجاری به اتمام میرسد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

جستجو

برچسب ها