| 20 اردیبهشت 1400
اجرای طرح جامع اقامه نماز در بین کارکنان راه و شهرسازی استان همدان

 اجرای طرح جامع اقامه نماز در بین کارکنان راه و شهرسازی استان همدان

دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: در جهت تعامل مطلوب بین این اداره کل و ستاد اقامه نماز استان به منظور توسعه و ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان اقدام به تدوین طرح جامع اقامه نماز نموده ایم.
شنبه، 11 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ، "محمد علی قربانی" با اشاره به اینکه دبیرخانه شورای اقامه نماز این اداره کل تمامی بندهای مصوبات سال 99 را در حد توان پیگیری و اجرا نموده گفت: باید از ظرفیت های نماز بهره مند شده و در توسعه فرهنگ نماز نقش آفرین باشیم.

وی افزود: هماهنگی و برنامه ریزی اداری در خصوص اجرای برنامه های نماز ضروری بوده و پیش بینی ما بر این است که از فرصت های موجود برای ترویج و توسعه فرهنگی نماز در ادارات به درستی استفاده نمائیم.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری نماز جماعت در اداره کل و حضور به موقع روسا و کارمندان در هنگام نماز تاکید نمود: در صورت امکان و با مساعد شدن وضعیت شیوع کرونا به طور مجدد نماز جماعت در اداره کل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برخی از فعالیت های ستاد اقامه نماز اداره کل در سال گذشته عنوان کرد: صدور و ابلاغ اعضای شورای جدید، تشکیل جلسات منظم شورای اقامه نماز ، تجلیل از فعالان و خادمان نماز ، برگزاری مسابقه کتابخوانی و برگزاری مسابقات فرهنگی مختلف با محوریت نماز از جمله این فعالیت ها است.

تصاویر
  • اجرای طرح جامع اقامه نماز در بین کارکنان راه و شهرسازی استان همدان
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

برچسب ها