| 20 اردیبهشت 1400
رفع تصرف 13 مورد از اراضی مربوط به دولت در فروردین ماه سال 1400

 رفع تصرف 13 مورد از اراضی مربوط به دولت در فروردین ماه سال 1400

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان همدان اعلام کرد: در فروردین ماه سالجاری 13 مورد از اراضی ملی در استان همدان رفع تصرف و از چنگال متصرفان خارج و تحویل اداره کل راه و شهرسازی استان شد.
شنبه، 11 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان"سرهنگ حمید چراغی"بیان داشت: در سالجاری 13مورد از اراضی ملی در استان همدان رفع تصرف و از چنگال متصرفان خارج و تحویل اداره کل راه و شهرسازی استان شد

وی افزود: ارزش اراضی رفع تصرف شده در مناطق مختلف استان 300 میلیارد ریال به مساحت تقریبی 35950متر مربع در مناطق حیدره،گنجنامه،صدف،مریانج و فقیره به اراضی دولت و بیت المال بازگردانده شده است.

سرهنگ چراغی همچنین به نقش مهم گزارش های مردمی در جلوگیری از تصرفات اراضی دولتی اشاره و بیان کرد: گشت حفاظت اراضی این اداره به صورت مستمر مشغول بازدید از حوزه استحفاظی بوده و با هرگونه تصرف اراضی ملی به شدت برخورد می کند.

وی افزود: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با شماره تلفن ثابت 08138261140 و سامانه تلفن گویای ۴ رقمی ۱۶۵۶ تماس گرفته و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی همدان اعلام کنند

تصاویر
  • رفع تصرف 13 مورد از اراضی مربوط به دولت در فروردین ماه سال 1400
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

برچسب ها