| 24 خرداد 1400
بررسی 10پرونده طرح تفصیلی لالجین و بهار در کمیسیون ماده پنج

 بررسی 10پرونده طرح تفصیلی لالجین و بهار در کمیسیون ماده پنج

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار از بررسی ۱0 پرونده کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای لالجین و در محل سالن جلسات شهرداری های بهار و مریانج با حضور اعضا ء کمیسیون خبر داد.
یکشنبه، 09 خرداد 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان"حسین ونایی" گفت: کمیسیون ماده پنج بر حفظ حقوق تمامی شهروندان در راستای عدالت شهری درتوزیع خدمات تاکید نموده و اولویت اقدامات را رعایت ضوابط و مقررات مصوب ، احداث معابر و شبکه دسترسی فنی مبتنی بر واقعیت های کنونی شهر قرار داده است.

ونایی با اشاره به بررسی 7 پرونده شهرستان بهار در این جلسه عنوان کرد: تعدادی از این پرونده ها در خصوص کمک به تکمیل و تعریض و جابجایی معابر جهت تسهیل در رفت و آمد عمومی و حل مشکلات ترافیکی بود .

وی اضافه کرد: در این جلسه کمک به توسعه و رونق گردشگری شهر بهار با تعیین کاربری گردشگری و رعایت ضوابط میراث فرهنگی مطرح شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی بهار افزود: در این جلسه سه پرونده ویژه شهرستان لالجین مطرح شده و مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفت و همچنین مقرر شد برخی از موارد مطرح شده در جلسه توسط شهرداری بهار تهیه مجدد و طرح پیشنهادی در جلسه بعدی کمیته فنی مطرح شود.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: در این جلسه بر توزیع امکانات و دسترسی برابر برای همه شهر وندان واولویت اقدام کمیسیون ماده پنج بر روی مسائل ضروری شهروندان در چارچوب ضوابط و مقررات تاکید و با بخشی از درخواست ها که در جهت منافع عمومی شهر و شهروندان نبوده مخالفت شد

تصاویر
  • بررسی 10پرونده طرح تفصیلی لالجین و بهار در کمیسیون ماده پنج
  • بررسی 10پرونده طرح تفصیلی لالجین و بهار در کمیسیون ماده پنج
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

برچسب ها