| 24 خرداد 1400
9 کیلومتر از محور سامن_بروجرد تا پایان خرداد ماه به بهره برداری خواهد رسید

 9 کیلومتر از محور سامن_بروجرد تا پایان خرداد ماه به بهره برداری خواهد رسید

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از بهره برداری 9 کیلومتر محور سامن_بروجرد تا پایان خرداد ماه سالجاری خبر داد.
پنجشنبه، 13 خرداد 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان"حبیب نادیان رفیع"بیان کرد: در حال حاضر از 9 کیلومتر باقی مانده این محور %100 ابنيه فني انجام شده و 5/6 كيلومتر عمليات آسفالت انتهايي مسير توسط پيمانكاران شاغل به اتمام رسيده است ، و تا پایان خرداد ماه به بهره برداری رسیده و زير ترافيك خواهد رفت.

وی ادامه داد: محور سامن - سه راهي بروجرد به طول 15 كيلومتر با مجوز فرايند مناقصه از منابع سازمان راهداري از سال 1394  شروع شده و علي رغم كمبود تخصيص اعتبارهاي صورت گرفته از پيشرفت قابل ملاحظه اي برخوردار است.

نادیان رفیع افزود: 6 كيلومتر از محور در دهه مبارك فجر سال 96 به بهره برداري رسيده و زير ترافيك مي‌باشد و 9 كيلومتر باقي مانده هم آماده بهره برداری است و به زودی افتتاح خواهد شد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان در پایان خاطر نشان ساخت: اخيراً با تخصيص قير و جلسات مستمر با پيمانكاران و مشاور جهت بهره‌برداري از باقيمانده محور تا انتهاي خردادماه ، پروژه با سرعت مناسبي درحال اجرا مي باشد.

ایمن سازی این محور موجب روان شدن ترافیک مرکز و غرب کشور به جنوب و کاهش تصادفات جاده ای خواهد شد.

تصاویر
  • 9 کیلومتر از محور سامن_بروجرد تا پایان خرداد ماه به بهره برداری خواهد رسید
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

برچسب ها